0555 555 55 55
aksoypanelyunus@hotmail.com

Optimizasyon

Arama Motoru Optimasyonu (Seo) ile web sitelerinizi arama motorlarında rekabet şartlarına göre belirlenen hedef kelimelerde yükseltiyoruz. Aksoy web olarak bunu yaparken tamamen organik yollar tercih ediyoruz. Kalıcı ve organik Seo ile web sitenizin arama motorlarında kalıcılığını sağlıyoruz
Müşterilerimize özel kelime analizleri rekabet oranlarına göre hedef kelimeler özel olarak belirlenir ve kalıcı Seo uygulanır. Birçok Seo firmasının yaptığı gibi illegal yollara başvurulmaz .Seo işlemini uygularken mutlaka rakiplerinizi analiz ediyor ve çalışma yoğunluğunu belirliyoruz. Yükselme garantili Seo işlemi ile müşterilerimize özel ve kurumsal Seo uyguluyoruz. Seo uzmanlarımız özgün içeriğin gücü ile sitelerinizin hedef kitlelerde yükselmesini sağlıyor.

optimizasyon-banner

İçerik ekibimiz sitenize özel profesyonel içerik hizmeti sağlıyor ve özgün içerikten yararlanılıyor. Google Algoritmasında yaşanan gelişmeleri an ve an takip ederek müşterilerimize sorunsuz hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Sizlerde sorunsuz hizmet almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Aksoy Web olarak Seo ile satış grafiğinizi ve sitenizin ziyaretçi grafiğini yükseltmeyi hedefliyoruz. E-ticaret sitelerine özel Seo çalışmalarımız ile hedef kitlenize kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimize özel ürettiğimiz Seo çözümleri birçok projeyi başarıyla tamamladık. Yüzlerce Seo referansımız ile büyüyen Seo sektöründeyiz.